تحلیلگر (آنالیتیکس) کانال

نحوه فعالسازی تحلیلگر (آنالیتیکس) کانال تلگرام

برای فعالسازی ابزار تحلیلگر کانال، مراحل زیر را طی کنید:

وارد حساب کاربری خود شوید

در صفحه اصلی وبسایت با کلیک روی دکمه «ورود» وارد حساب کاربری خود شوید:

ورود به حساب کاربری ادشات

در صورتی که شما قبلا حساب کاربری نساخته اید، ابتدا ثبت نام کنید و پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید.

 

اولین کانال خود را ثبت کنید

در صورتی که تاکنون کانالی ثبت نکرده اید، هنگامی که وارد حساب کاربری خود می شوید، از شما خواسته می شود با کلیک بر روی دکمه «آنالیز کانال» اولین کانال خود را ثبت کنید.

ثبت اولین کانال در پیشخوان

 

با کلیک روی این دکمه، صفحه زیر برای شما باز خواهد شد:

ثبت آی دی اولین کانال

 

 

در این بخش شما باید ID کانال خود را وارد نمایید. دقت کنید حتما باید ID کانال وارد شود. مثل Adshot_ir. وارد کردن لینک عادی (مثل https://t.me/adshot_ir) و یا لینک جوین چت (مانند https://t.me/joinchat/AAAAAERf5UPHrYJNjR9xHA) قابل قبول نیست و پیام خطا دریافت خواهید کرد.

با وارد کردن ID کانال، پیام زیر به شما نمایش داده خواهد شد:

ارجاع به ربات پس از ثبت کانال

 

برای ادامه فعالسازی، شما باید به ربات ادشات مراجعه کنید و کد فعالسازی که در اختیار شما قرار گرفته وارد نمایید تا اکانت وبسایت شما به اکانت ربات شما وصل شود. دقت داشته باشید اگر قبلا ربات را فعال کرده باشید، دیگر کد فعالسازی در اختیار شما قرار نمی گیرد و صرفا از شما خواسته می شود تا به ربات مراجعه کنید.

با کلیک بر روی دکمه «مراجعه به ربات» به ربات تلگرام ادشات هدایت می شوید و صفحه زیر در تلگرام به شما نمایش داده خواهد شد:

صفحه اول ربات ادشات

 

با کلیک روی دکمه START وارد ربات می شوید و پیام زیر به شما نمایش داده می شود:

صفحه استارت ربات ادشات

 

در اینجا شما باید کد فعالسازی ربات را وارد نمایید. با وارد کردن کد صحیح، صفحه زیر نمایش داده می شود:

انتخاب کانال در ربات ادشات

 

در اینجا لیست کانالهایی که در وبسایت ثبت کرده اید به شما نمایش داده می شود. شما کانالی که می خواهید فرآیند فعالسازی آن را تکمیل کنید انتخاب نمایید. با انتخاب کانال از شما خواسته می شود یک پیام از کانال خود برای ربات فوروارد نمایید. دقت کنید این پیام باید از کانال شما باشد و از یک ربات (مثل ربات بینام) و یا از کانال دیگر ارسال نشده باشد.

فوروارد کردن پیام به ربات ادشات

 

با ارسال پست، سیستم ما کانال شما را شناسایی خواهد کرد و یک ID به شما معرفی می کند که عضو کانال شما شده است. پیام به شکل زیر است:

ادمین کردن کاربر سیستمی ادشات

 

شما باید این ID را ادمین کانال خود قرار دهید و دسترسی ها را به شکلی که به شما نمایش داده شده محدود نمایید. محدود کردن دسترسیها باعث خواهد شد تا شما اطمینان داشته باشید این ادمین تاثیری روی کانال شما ندارد و صرفا کانال شما را مانیتور می کند تا اطلاعات مناسب را به شما نمایش دهد. در صورتی که دغدغه ای برای ادمین کردن دارید، حتما این پست را مطالعه فرمایید.

هنگامی که ID معرفی شده را ادمین کردید، بر روی دکمه «ادمینش کردم» کلیک کنید. در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد، پنل شما فعال می شود و پیام زیر به شما نمایش داده خواهد شد:

پیام فعال شدن گزارشها

 

ثبت کانال جدید در صورتی که قبلا کانال ثبت کرده اید

در صورتی که قبلا کانال ثبت کرده اید، از منوی کنار گزینه «آنالیز کانال – مدیریت کانالها» را انتخاب کنید تا صفحه زیر به شما نمایش داده شود:

ثبت کانالهای بیشتر

 

در این صفحه روی ثبت کانال جدید کلیک کنید، ID کانال خود را وارد نمایید و علامت بر روی علامت تیک کلیک کنید تا کانال ثبت شود:

ثبت آی دی کانال جدید

 

هنگامی که کانال ثبت شد. باکلیک روی دکمه «تکمیل فرآیند» مجددا به سمت ربات ادشات هدایت خواهید شد. با استفاده از ربات فرآیند فعالسازی را تکمیل کند تا پنل شما فعال شود و بتوانید گزارشهای خود را مشاهده کنید.

کلام آخر

فعالسازی تحلیلگر کانال تلگرام در کمتر از ۵ دقیقه قابل انجام است. با این حال اگر در طول این فرآیند با مشکلی مواجه شدید، حتما از طریق تلگرام با پشتیبانی ما در ارتباط باشید (https://t.me/AdshotSupport و یا ID تلگرامی @AdshotSupport). خوشحال خواهیم شد پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشیم.

نویسنده:


ارسال دیدگاه ...


  1. ناشناس -

    سلام خسته نباشید بعداً میتونم کنسلش کنم یا اطلاعات من به دید اعضا هم میرسه یعنی اونا میبینن؟

    • امین آقاجانی -

      سلام. اطلاعات شما فقط در اختیار شما قرار دارد و به هیچ عنوان در اختیار هیچ فرد دیگری قرار نمی گیرد