نوروز مبارک

استفاده رایگان از بخش VIP، هدیه فرا رسیدن سال نو

همراهان عزیز، از اینکه در سال ۹۶ با ما همراه شدید بسیار از شما سپاسگزاریم. در این مدت بسیاری از شما عزیزان به ما لطف داشتید و با نظرات و پیشنهاداتتون به بهتر شدن هرچه بیشتر سرویس کمک کردید. پیشاپیش سال نو رو به شما تبریک می گیم امیدواریم تونسته باشیم گوشه ای از دغدغه های شما در کسب و کارتون رو رفع کنیم.

به مناسبت فرا رسیدن سال نو و به پاس حمایت شما، بر آن شدیم تا استفاده از سرویس VIP را در مدت زمان تعطیلات نوروز رایگان کنیم. شما در این مدت می توانید با استفاده از کد norouz97  به مدت ۲ هفته سرویس VIP را برای یکی از کانالهای خود فعال نمایید.

نحوه فعالسازی رایگان VIP

برای استفاده از این کد، مراحل زیر را طی نمایید:

۱- وارد حساب کاربری خود شوید

با استفاده از ایمیلی که ثبت کردید، وارد حساب کاربری خود شوید. در صورتی که رمز عبور خود را به خاطر ندارید می توانید فرآیند بازیابی رمز عبور را طی کنید.

۲- کانالی که می خواهید برای آن VIP فعال کنید انتخاب نمایید

شما از این کد صرفا برای یکی از کانالهای خود می توانید استفاده کنید. بنابراین در گام اول، کانال مد نظر خود را انتخاب کنید. از منوی کنار، از بخش «آنالیز کانال» گزینه «خرید بسته VIP» را انتخاب کنید. صفحه زیر برای شما باز خواهد شد:

فعالسازی VIP کانال تلگرام

با استفاده از باکس بالای صفحه (که باعنوان مرحله اول نشان داده شده است)، کانالی که قصد دارید برای آن VIP فعال کنید را انتخاب نمایید. به خاطر داشته باشید اگر کانالی دارید که هنوز مراحل فعالسازی آن نهایی نشده است، در اینجا نمایش داده نمی شود.

۳- کد norouz97 را در بخش کد فعالسازی وارد نمایید

در باکسی که با «کد فعال سازی» مشخص شده است، عبارت norouz97 را وارد کنید و دکمه «فعالسازی» را بزنید.

ثبت کد برای کانال تلگرام انتخاب شده

با فشردن دکمه فعالسازی، عبارت زیر به شما نمایش داده خواهد شد:

تایید فعالسازی VIP کانال تلگرام

با زدن بر روی دکمه «بله» فرآیند تکمیل می شود و شما می توانید از سرویس VIP برای کانال خود بهره مند شوید.

این کد تا چه زمانی اعتبار خواهد داشت؟

شما تا تاریخ ۱۴ فروردین فرصت دارید این کد را استفاده کنید. هر زمانی که کد را وارد کنید، سرویس VIP شما به مدت دو هفته فعال (تمدید) خواهد شد.

برای چک کردن تاریخ فعال بودن سرویس VIP، کافیست از منوی کنار، از بخش «آنالیز کانال» گزینه «مدیریت کانالها» را انتخاب کنید. جلوی کانال شما تاریخ اعتبار سرویس VIP نمایش داده می شود.

مدیریت کانال ها

در صورتی که قبلا VIP خریده باشید چه خواهد شد؟

در صورتی که شما قبلا اقدام به خرید سرویس VIP کرده باشید، مدت ۱۴ روز به اعتبار سرویس شما اضافه خواهد شد.

 

کلام آخر

در روزهای پایانی سال ۹۶ هستیم. امیدواریم سال خوبی رو سپری کرده باشید و با کوله باری پر از تجربه گام به سال ۹۷ بگذارید. پیشاپیش سال نوی خوبی رو برای شما آرزومندیم و امیدواریم لحظات پر از شادی در انتظار همه شما عزیزان باشه.

موفق باشید، تیم ادشات

نویسنده:


ارسال دیدگاه ...


  1. ناشناس -

    منم میخوام استفاده کنم از این سرویس فقط امروز ۱۵ فروردین هست لطفا برام فعالش کنید