استفاده رایگان از سرویس VIP

از این پس رایگان از بخش VIP استفاده کنید

در صورتی که شما در کانال خود تبلیغ ارسال می کنید، با معرفی ادشات می توانید به صورت رایگان از سرویس VIP بهره مند شوید.

همانطور که مطلع هستید، بخش VIP اطلاعات مفیدی در مورد میزان ماندگاری کاربران کانال، و امکان گزارش گیری در بازه های زمانی مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. برای اینکه دسترسی این سرویس برای کانالهای بیشتری امکان پذیر باشد، این قابلیت را ایجاد کرده ایم که در ازای معرفی سرویس ادشات در کانال خود، بتوانید رایگان از بخش VIP استفاده کنید.

نکته مثبت آنجاست که معرفی ادشات لزوما در قالب یک پیام تبلیغاتی نیست، بلکه شما می توانید آمارهای جذاب متعلق به کانال خود را منتشر کنید! در ادامه توضیح می دهیم که چگونه این کار امکان پذیر است.

گام اول: وارد حساب کاربری خود در وبسایت شوید

وارد حساب کاربری خود در وبسایت شوید. پس از ورود، از منوی کنار، گزینه «آنالیز کانال –> خرید بسته VIP» را انتخاب کنید. صفحه زیر به شما نمایش داده خواهد شد:

صفحه خرید بسته VIP برای کانال

در صورتی که بیش از ۱ کانال دارید، ابتدا از باکس بالای صفحه کانال مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس از میان روش های پرداخت، باکس «فعالسازی رایگان» را انتخاب کنید و بر روی دکمه فعال سازی کلیک کنید.

با کلیک بر روی این دکمه، چند پیام از طریق ربات ادشات به شما ارسال شده و پیام زیر به شما نمایش داده می شود:

پیام مراجعه به ربات ادشات

برای ادامه فرآیند، به ربات ادشات مراجعه کنید.

نکته: در صورتی که قبلا در ربات ادشات عضو نشده اید، از منوی کنار گزینه ربات ادشات را انتخاب کنید و طبق توضیحات داده شده جلو روید تا عضو ربات شوید.

گام دوم: به ربات ادشات مراجعه کنید

هنگامی که روی دکمه «فعالسازی» کلیک می کنید، پیام زیر در ربات برای شما ارسال می شود:

پیام راهنمای استفاده از ادشات

همانطور که در این پیام توضیح داده شده است، شما باید یک پست معرفی از ادشات (که آنها نیز از طریق ربات در اختیار شما قرار می گیرد) را در کانال خود منتشر کنید، به ما اطلاع دهید و ۲۴ ساعت پست را بر روی کانال خود نگه دارید تا سرویس VIP برای شما فعال شود.

پس از این پیام، ۶ پیام معرفی ادشات به شما ارسال می شود که شما باید از بین آنها به سلیقه و انتخاب خود یکی را در کانال خود فوروارد کنید. ۴ مورد از این ۶ پیام، گزارشهای کانال شما هستند که در صورت علاقه مندی می توانید با دیگران به اشتراک بگذارید. بعنوان مثال، نمونه زیر یکی از پیام هایی است که برای شما ارسال می شود:

نمونه گزارش کانال تلگرام

این آمار، آمار همان کانالی است که قصد دارید برای آن VIP تهیه کنید. بنابراین اگر احساس می کنید اشتراک آن با مخاطبانتان به نفع شما خواهد بود، این کار را انجام دهید.

اگر علاقه مند به اشتراک آمار کانال خود نیستید (و یا اگر به تازگی ثبت نام کرده اید و هنوز آمار مرتبط با کانال شما تولید نشده است)، می توانید از ۲ پست دیگر که مستقیما به معرفی ادشات می پردازند استفاده کنید.

نمونه تبلیغ ادشات

پس از آنکه پست مورد نظر خود را انتخاب کرده و در کانال خود فوروراد کردید، با کلیک بر روی دکمه «این پست رو فرستادم» به ما اطلاع دهید.

به خاطر داشته باشید باید حتما دکمه زیر همان پستی را که در کانال ارسال کرده اید بزنید.

پس از فشردن دکمه، سیستم ما به دنبال پست مورد نظر در کانال شما می گردد تا آن را پیدا کند (این فرآیند چند دقیقه ای ممکن است طول بکشد، شکیبا باشید). در صورتی که پست پیدا شود، به شما اطلاع داده می شود که تا ۲۴ ساعت آن را نگه دارید تا بخش VIP فعال شود. اما اگر پست پیدا نشود، شما باید مجددا فرآیند را از اول طی کنید.

گام سوم: ۲۴ ساعت صبر کنید

پس از اینکه پست را در کانال خود ارسال کرده و به ما اطلاع دادید، کافیست ۲۴ ساعت صبر کنید. دقت داشته باشید که اگر زودتر از ۲۴ ساعت پست را از کانال خود حذف کنید، سیستم به شما پیام خواهد داد و بخش VIP برای شما فعال نخواهد شد. در این صورت شما باید از ابتدا فرآیند را طی نمایید.

اگر قبل از ۲۴ ساعت پست را حذف کنید، باید مجدد فرآیند را از ابتدا شروع کنید

پس از اینکه پست ۲۴ ساعت در کانال شما ماند، سیستم به صورت اتوماتیک بخش VIP را برای شما فعال خواهد کرد و از طریق ربات به شما اطلاع خواهد داد.

با انجام این کار، به مدت ۲ هفته به صورت رایگان از بخش VIP بهره مند خواهید شد. در پایان ۲ هفته، اگر باز هم علاقه مند باشید از این بخش استفاده کنید، کافیست همین مراحل را مجدد طی نمایید. هیچ محدودیتی بر روی دفعات استفاده از این روش وجود ندارد. بنابراین شما می توانید با معرفی ادشات، همواره رایگان از بخش VIP بهره مند شوید.

نویسنده:


ارسال دیدگاه ...